Haljina Tenera

309.00 Kn

Peplum struk, široki rukavi, elegancija zajamčena!

Količine ograničene!

Materijal: visoko kvalitetna čipka, podstava poliester i spandex

Očisti
Category: SKU: VF9335

Opis

 SMLXLXXLXXXL4XL5XL
DUŽINA9899100101102103104105
POPRSJE82-8687-9192-9697-101102-106107-111112-116117-121
STRUK65-6870-7375-7880-8385-8890-9395-98100-103
BOKOVI 87-9192-9697-101102-106107-111112-116117-121122-126
RAMENA3637.53839.541424344
RUKAV606162636565.56666.5

Dodatne informacije

Boja

Crna

Veličina

S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL

Recenzije

Još nema recenzija.

Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.